Jesteśmy zgranym zespołem dekoratorów i florystów, którzy każde przyjęcie szyją na miarę dopasowując je do potrzeb, oczekiwań i marzeń Młodej Pary.

Zajmujemy się kompleksową usługą dekoratorską ceremonii zaślubin, przyjęć weselnych, kameralnych uroczystości i przyjęć ślubnych, przyjęć poprawinowych, czy kolacji przedślubnych.

Mamy doświadczenie w dekorowaniu ekskluzywnych przyjęć dla 20 osób, jak i dużych ślubnych projektów dla 250 gości. 

Jako projektantki wydarzeń staramy się tworzyć niesamowite scenografie tak, aby nie tylko Para Młoda, ale i goście zapamiętali ten dzień na długo. 

Odezwijcie się do nas podając, jak najwięcej szczegółów. Najważniejsze są dla nas:

-data ślubu i wesela;

-miejsce uroczystości;

-ilość osób.

O pozostałe szczegóły dopytamy Was w wiadomości mailowej.

Wiktoria & Paweł 24.09.2022

Dziękujemy bardzo za te piękne dekoracje, goście długo po przyjęciu chwalili wystrój sali i byli pod wielkim wrażeniem!! Efekt niesamowity i na tle wszystkich innych wesel, na których miałam przyjemność być, mogę śmiało stwierdzić, że nasze znacznie odstawało i to na gigantyczny plus!
Aż żałuję, że bukiety nie mogły tak długo postać w domu 😉

Dziękujemy raz jeszcze i z pewnością będziemy Panią polecać przyszłym młodym parom!!

Sandra & Karol 02.09.2022

Pani Iza jak i cała ekipa, która pracowała przy dekoracjach na naszym weselu zasługują na ogromne brawa! Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zarówno mój bukiet jak i wianek dodały mi ogrom pewności siebie. Czułam się wyjątkowo.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w organizacji jakże wspaniałego wesela.
Dziękujemy serdecznie<3
 

Ola & Krzysztof 20.11.2021

Znakomity kontakt, znakomite podejście i znakomite dekoracje, które pozwoliły nam na stworzenie klimatu, o którym marzyliśmy. Lepiej się nie da, wszystko było w punkt! 🌸 Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze! 💗

Nicole & Michał 25.09.2021

Bardzo polecamy Panią Izabelę.
Dekoracje były piękne, goście zachwyceni. Wszystko na najwyższym poziomie. 😊
 

Natalia & Bartłomiej 21.08.2021

Chciałabym serdecznie podziękować Ci za cudowne dekoracje. Wszystko było totalnie w moim guście, a każdy chwalił kwiaty i wygląd stołów oraz kościoła. Cudownie było mieć spokojna głowę i moc cieszyć się własnym ślubem. Sylwia i Piotr bardzo samodzielni i zorganizowani, na prawdę wielkie ukłony dla nich za wszystko, również za pomoc w rozkładaniu menu i prezentów dla gości, co nie było w ich gestii. 
Całość wyglądała obłędnie i cieszę się, że tak dobrze nam się współpracowało. Jeszcze raz – bardzo dziękujemy za piękną oprawę tego dnia. 🙂 
 

Asia & Kajtek 12.06.2021

Nie mam słów, aby opisać jak bardzo Iza nam pomogła. Kobieta anioł! W życiu nie widziałam tak pięknych dekoracji jak na moim ślubie i weselu. Iza przeszła po prostu samą siebie. Spełniała każdą naszą zachciankę, nawet taką o którą prosiłam dwa dni przed weselem. Naprawdę kobieta orkiestra. Jeśli nie chcecie się martwić o dekoracje na Wasz wielki dzień to koniecznie uderzajcie do Izy. Nie ma takiej rzeczy której nie załatwi, nie zrobi, nie zdobędzie. Iza, jeszcze raz z całego serca dziękujemy ❤️

 

Magda & Hubert 03.08.2019

Profesjonalna obsługa, ogromna pomoc, wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie, dekoracje ślubne cudowne, doradztwo również. Gorąco polecamy 🙂

Zamknij Menu