Iza and Sylwia supported us from the very beginning. 2 years before the actual wedding she helped us pick the right place and find the right photographers. She always made us feel that she had everything 100% under control. They respected my input and added her special designer eye to my ideas. A few months before the wedding we ran into a problem with the owner of the venue we had booked and Iza helped us find a new location and arrange the changes within a few weeks. Without them, we probably would have not managed to reorganize everything in such a short time. The day of the wedding ran very smoothly. Iza helped to alleviate any additional stress leading up to the wedding by providing helpful tips and resources that kept me and my husband on track for our big day. The set up of tables, chairs, cocktail hour etc was done perfectly. I received several great comments from friends and family on how beautiful everything was.  

This was by far the best investment for my wedding. Iza and Sylwia did a phenomenal job! They are incredibly organized, flexible, creative, and a wonderful person. They introduced me to amazing vendors, organized visits, attended every vendor meeting, and above all ran everything perfectly the day of wedding. Thank you very much Iza and Sywlia for making it such a perfect celebration! We are very glad we had you as our wedding planners!

 

 

 

 

 

 

 

Każdemu kto ma ten najważniejszy i najpiękniejszy dzień przed sobą polecamy Izę z całego serca, ponieważ pomaga ona spełnić marzenia i bierze na siebie cały ogrom pracy jaki wiąże się z organizacją ślubu i wesela! Wesele odbyło się 10 lipca, ale emocje jeszcze nie opadły. Cały czas otrzymujemy telefony i wiadomości od gości, że to było najlepsze i najładniejsze wesele na jakim byli. Goście byli zachwyceni absolutnie wszystkim, a to w głównej mierze zasługa Izy. 

To Iza zaproponowała nam tak wspaniałych usługodawców, dzięki którym ten dzień był wyjątkowy. Pozostawała z nimi w kontakcie od miesięcy i trzymała rękę na pulsie. Czuwała nad wszystkim, tak żebyśmy ani my ani nasi świadkowie nie musieli się niczym przejmować i mogli się bawić. Razem z Rolandem z @pracownianovaflora udekorowali salę, tak że zapierało dech w piersiach. Iza jest ogromnie dokładna, cierpliwa i nawet w awaryjnych sytuacjach zachowuje absolutny spokój- ma wszystkie cechy, jakie powinien mieć każdy konsultant ślubny. 

Iza! Bez Ciebie nie dalibyśmy rady, dziękujemy za pomoc w organizacji wymarzonego, absolutnie bajkowego i najbardziej eleganckiego wesela na jakim byliśmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy usługi Izy.

Pasja, profesjonalizm, opanowanie, doradztwo , ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście- główne cechy Izy. Organizowała dla nas ślub i wesele, pomagała nam we wszystkich formalnościach, umowach, negocjacjach oraz w przekładaniu terminu ślubu i wesela.
Czuwała nad każdym nawet najmniejszym detalem i co najważniejsze była z nami od samego początku przygotowań do samego końca, czyli poprawin. Wszystko było tego dnia idealne!!! Polecamy dla osób wymagających!

 

 

 

 

 

 

 

Iza, przede wszystkim bardzo dziękujemy! Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni Twoją pracą ❤️
Z Izą spotkałam się po raz pierwszy ponad rok temu. Już w tamtym momencie wiedziałam, że podejmuję dobrą decyzję korzystając z jej wiedzy i doświadczenia.
Iza w każdym dniu była wsparciem, spełniała najdziwniejsze życzenia i przede wszystkim dodawała swoje pomysły do zaplanowanej koncepcji, doradzała. Uważam, że każda osoba, która chce, aby uroczystość w 100% była odzwierciedleniem planów, marzeń i ciężkiej pracy powinna skorzystać z usług Izy.
Dekoracja sali była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy – zupełnie nic bym nie zmieniła. Pełna koordynacja przyjęcia była olbrzymim komfortem psychicznym. Nie musieliśmy martwić się o to: czy dostawcy dojechali, czy sala jest gotowa, czy w kościele goście wyjdą pierwsi, czy wszyscy już na nas czekają z powitaniem pod salą, czy tort jest gotowy, czy na pewno będą zimne ognie itp. Iza dopieszczała każdy szczegół będąc na miejscu. Dodatkowo przygotowała wcześniej harmonogram, który otrzymał każdy z usługodawców. Jednym słowem każdy wiedział, co ma robić. A my, świadkowie i rodzice bawiliśmy się, bo o to we własnym przyjęciu chodzi.
Jeszcze raz dziękujemy!

 

 

 Gdzie zaczynam? Współpraca z Izą była marzeniem. Nie sądziłam, że będę tak przytłoczona planowaniem ślubu, zwłaszcza planowanie po za granicą. W dniach, w których myślałam, że się rozpadnę, Iza nie tylko pomogła mi wymyślić super atrakcje, ale poparła mnie. Między nami była sześciogodzinna różnica, a ona odbierała moje szalone rozmowy telefoniczne o każdej porze.
Sprawiła, że moje marzenie stało się rzeczywistością. Jej wykonanie wzmocniło moje pomysły, a jej pomysły sprawiły, że nasz dzień był niesamowity i piękny. Zajęła się sprawami, które nie były nawet jej obowiązkiem, tak jak dbanie o moich gościach z Kanady i Szwajcarii. Mogę mówić o tym, jak niesamowita jest, ale dopóki nie będziecie mieli przyjemności z nią pracować, nie zrozumiecie.
Iza, dziękuję ci za uczynienie naszego dnia wspomnieniem, które będziemy sobie cenić na zawsze, oraz przyjęcie, o którym moi krewni nie mogą przestać rozmawiać.

 

 

 

 

 

 

 

Izie udało się spełnić nasze wszystkie wymagania i stworzyć uroczystość jaką sobie wymarzyliśmy !!! Gdyby nie Iza pewnie żaden z naszych pomysłów by nie wypalił, tym bardziej ślub konkordatowy w plenerze! Goście byli zachwyceni organizacją, miejscem oraz jego wystrojem i dekoracjami. Mogliśmy liczyć na Izę w każdym momencie, w okresie przygotowań do uroczystości jak również podczas samego przyjęcia. Iza czuwała nad przebiegiem każdego punktu w harmonogramie. Jeśli marzy się komuś ślub jak z bajki i nie wierzy, że jest możliwy do spełnienia to właśnie Iza jest tą czarodziejką, która urzeczywistni te bajkowe marzenia!
Polecamy z całego serca !!
❤️ 

 

 

 

 Współpracę z Izą zaczęliśmy ponad 2 lata temu. Chcieliśmy mieć perfekcyjne wesele, ale również przy tym wszystkim zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy oraz uniknąć negocjacji cenowych, których szczerze nie cierpimy. Niestety koronawirus zweryfikował nasze plany weselne. Podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z wymarzonego przyjęcia na rzecz bardziej kameralnej uroczystości. Praktycznie wszystko trzeba było organizować na nowo (zmieniliśmy nawet formę ślubu!). Iza z wszystkim poradziła sobie fenomenalnie. W dniu ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, wykonawcy wiedzieli co dokładnie mają robić i kiedy. Co więcej, w dniu ślubu z powodu najnowszych aktualizacji pogodowych ceremonia, która miał się odbyć w plenerze została przeniesiona pod zadaszenie wraz z dostawaniem do tego dekoracji- Iza podjęła fenomenalną decyzję pod presją czasu- dziękujemy!

 

 

 Iza to czarodziejka, która spełnia nawet najbardziej nieprawdopodobne marzenia. Wkłada w swoją pracę ogrom serca i czuje to nie tylko para młoda, ale i wszyscy goście uczestniczący w uroczystości 💛 Pokochaliśmy ją jak członka rodziny, przez te kilka miesięcy stała się nam ogromnie bliska i dlatego nieprawdopodobnie trudno jest mi wyrazić opinię o jej pracy w krótkiej recenzji, bo jej postawa, zaangażowanie, wsparcie i wyrozumiałość zasługują na co najmniej wielki esej! Od pierwszego spotkania byliśmy zachwyceni podejściem i profesjonalizmem Izy. Podjęła się organizacji naszego nietypowego meksykańskiego wesela i realizacji naszych szalonych wizji. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i zrealizowane na najwyższym poziomie. Dla Izy nic nie było problemem – wszystko potrafiła załatwić, a przede wszystkim przewidzieć wiele aspektów na pięć kroków do przodu, dzięki czemu uniknęliśmy jakichkolwiek wpadek, a ślub, wesele i poprawiny przebiegły płynnie – my nie musieliśmy się niczym stresować, co umożliwiło nam fantastyczną zabawę. Iza zadbała o każdy szczegół, zorganizowała przepiękne dekoracje, była dla nas niesamowitym wsparciem i odbierała każdy telefon, czy to w weekend czy wieczorami. Jesteśmy jej ogromnie wdzięczni za akceptacje wszystkich naszych pomysłów i pomoc w ich realizacji bez narzucania jakichkolwiek swoich wizji. Mogłabym pisać tak jeszcze długo, ale myślę, że najlepszym podsumowaniem jest to, że bez wątpienia będziemy korzystać z pomocy Izy przy kolejnych rodzinnych i biznesowych uroczystościach w przyszłości.

Iza – dziękujemy z całego serca za najlepszy dzień w naszym życiu 💙

 

Odezwijcie się do nas !