Organizacja ślubu i wesela

Zajmujemy się kompleksową, a także częściową organizacją ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych. Zdejmiemy z Was cały stres, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, ale przede wszystkim doradzimy pod kątem logistycznym, finansowym i organizacyjnym na podstawie znajomości rynku, posiadania sprawdzonej bazy usługodawców oraz naszego wieloletniego doświadczenia.

Projektujemy uroczystości pełne miłości, radości i zaufania. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały okres naszej współpracy. Pomożemy Wam stworzyć niezapomniane przyjęcie, które będziemy koordynować od A do Z tak, abyście Wy mogli czuć się swobodnie i komfortowo w tym najważniejszym dla Was dniu. 

 

 

Kompleksowa czy częściowa organizacja?

Możemy Was wesprzeć w dowolnym momencie planowania Waszej uroczystości. Jeśli nie macie już czasu, brakuje Wam pomysłów, nie możecie znaleźć odpowiednich usługodawców- odezwijcie się do nas. Tak właśnie wygląda częściowa organizacja- pomagamy w kilku elementach i na koniec koordynujemy Wasz wielki dzień.

Jeśli jednak potrzebujecie naszego wsparcia od samego początku lub macie wybraną tylko datę, obiekt czy fotografa- wspieramy Was wówczas kompleksowo.

 

 

Koordynacja dnia ślubu i wesela 

Jeśli uwielbiacie planować i samodzielnie zarządzać budżetem oraz macie  sprawdzonych usługodawców, a potrzebujecie tylko naszego wsparcia emocjonalnego i logistycznego w dniu ślubu- nasza pomoc w koordynacji dnia ślubu i wesela jest właśnie dla Was. Całość poprzedzimy przygotowaniem szczegółowego scenariusza, kontaktem z Waszymi podwykonawcami oraz przede wszystkim masą wskazówek, pomocnych słów i  komfortem psychicznym.

 

 

Konsultacja przedślubna 

Potrzebujecie indywidualnego spotkania i pomocy, lecz planujecie samodzielnie zaplanować, zorganizować i skoordynować swój ślub?  Doradzimy Wam, jak przygotować kosztorys i jak odpowiednio rozplanować budżet weselny, jak stworzyć harmonogram planowania Waszej uroczystości, z usług jakich podwykonawców skorzystać oraz jak opracować scenariusz Waszego wielkiego dnia. Konsultacje dostosujemy do Was i do Waszych potrzeb niezależnie od etapu organizowania, na którym jesteście.

 

 

 

 

Organizacja ślubu i wesela za granicą

 

Napisz do nas i zapytaj o szczegółową ofertę.

 

 

Odezwijcie się do nas !

Zamknij Menu